Riadite projekty poznámkovými bločkami, nástenkami a množstvom dokumentov v rôznych formátoch?

Máme lepšie riešenie!

STRIX je webová aplikácia pre produktové vývojové projekty, komplexné projektové riadenie a helpdesk. Je určená pre všetky spoločnosti, ktoré chcú efektívne organizovať prácu svojich tímov, počítať s presným časovým plánom a mať prehľad o požiadavkách svojich klientov. 

projektProjekty

Aplikácia organizuje prácu do projektov. Tie sa delia ďalej na kategórie a oblasti. Projekt môže predstavovať skutočný projekt alebo vášho zákazníka. 

planovaniePlánovanie

Spravovať úlohy, meniť ich prioritu a termíny splnenia znamená mať plnú kontrolu nad časom a zdrojmi. Vďaka tomu viete efektívne plánovať a vyťažovať pracovníkov.

agilePodpora agilných metód

Pri vývoji produktov sú kľúčovými nástrojmi agilné metódy. Vďaka nim spravujete SCRUM zoznam, vytvárate šprinty, ktoré riadite vďaka KANBAN vizualizácií.

helpdeskHelpdesk systém

Pre vašich klientov je v krízových chvíľach dôležité, že sa môžu plne spoľahnúť na vašu pomoc. Svoju požiadavku musia vedieť zadať presne a rýchlo. 

ulohaÚlohy

Aj ten najväčší projekt viete rozdeliť do najmenších detailov pomocou úloh.  Tá predstavuje pracovné zadanie so stanovenými požiadavkami, riešiteľom a pod.

usersNeobmedzený počet používateľov

Či ste živnostník alebo veľká nadnárodná korporácia – do STRIXU sa zmestíte všetci.