Ako často aktualizujete STRIX a ako prebieha aktualizácia?

Aktualizácia prebieha automatizovane. Z vašej strany nie je potrebné nič inštalovať. Frekvencia zmien je rôzna, minimálne polročne. O zmenách je klient informovaný v paneli na úvodnej obrazovke.

Aké sú hardvérové nároky na používanie STRIXu?

Na používanie systému stačí počítačová zostava s aktuálnym internetovým prehliadačom (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Edge).

Ako dlho trvá nasadenie a nastavenie?

Systém vám pripravíme na používanie do 24 hodín. Jeho nastavenie je vo vašich rukách a časovo závisí od množstva projektov, používateľov a ostatných parametrov, ktoré budete používať. S nastaveniami vám samozrejme radi pomôžeme.

Môžem si zvoliť vlastnú konfiguráciu funkcií?

Náš systém je flexibilný, a preto umožňuje individuálne nastavenie požadovaných funkcií. Ak vám nevyhovuje naša konfigurácia, radi vám ju upravíme na mieru.

Ako je možné získať STRIX?

STRIX ponúkame formou prenájmu (outsourcingu). Systém funguje prostredníctvom cloudu na našich serveroch, ale v prípade záujmu ho vieme prevádzkovať aj na vašom serveri. Systém nie je potrebné inštalovať. Pre jeho použitie stačí zadať adresu do webového prehliadača a prihlásiť sa.

Môžeme si STRIX vyskúšať?

K dispozícii vám ponúkame demo verziu a v prípade záujmu vás radi navštívime osobne a systém vám odprezentujeme.

Čo znamenajú pojmy Používateľ, Zadávateľ, Riešiteľ?

Používateľ je každá registrovaná osoba v systéme. Zadávateľ je používateľ, ktorý vytvoril požiadavku. Riešiteľ je používateľ, ktorému je požiadavka aktuálne pridelená. Nejedná sa vždy o vykonávateľa samotnej realizácie úlohy, riešiteľom sa môže stať aj zadávateľ pokiaľ je potrebné objasniť zadanie požiadavky v stave Analýza. Požiadavka vo svojom životnom cykle má zriedkavo len jedného riešiteľa. Často sa na riešení podieľa viacero osôb, avšak striedajú sa podľa toho v akom stave sa požiadavka nachádza. 

Prečo nevidím v detaile úlohy tlačidlá životného cyklu?

Tlačidlá životného cyklu sa nezobrazujú v stavoch, v ktorých nie je žiadaná interakcia zadávateľa. Jedná sa o stavy Prebiehajúci a Pripravený na test. Tieto stavy sú čisto riešiteľskými stavmi, počas ktorých nie je možné požiadavku zo strany zákazníka meniť, odložiť ani rušiť. Druhou alternatívou sú nadradené úlohy, ktoré dedia stav podľa podriadených úloh.

Aká je dostupnosť aplikácie?

Strix je webová aplikácia, ktorá je prevádzkovaná 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Strix sa neinštaluje. Stačí zadať jeho adresu do internetového prehliadača, zaregistrovať sa a môžete naplno využívať všetky funkcie.